Безкоштовний дзвiнок 

Режим роботи Пн-Пт 9:00 – 17:00

Вихідні дні: субота, неділя

Номери телефонів:

+38 0512 77 60 80

+38 093 504 40 50

Залиште свій номер і ми Вам передзвонимо
Залишити заявку

Всі категорії

 • Всі категорії
 • MaNi
 • Аксесуари
 • Ковдри
 • Подушки
 • Наматрацники
 • Стандарт
 • Люкс
 • Преміум
 • Бейбі
 • Експо-Лайн
 • MMTech
Бейбі

Бейбі

Краще - дітям
Матрац безпружинний «ІНДІГО» Матрац безпружинний «ІНДІГО»
#

₴ 2,742.00

«ІНДІГО»Вишуканий матрац для дітей вимогливих батьків. Комбіновану основу безпружинного матраца складають екзотичні матеріали - латекс і кокосова койра, для забезпечення підвищеної пружності. Стьобаний бавовняний чохол на легкому об’ємному наповнювачі створює відмінну гігієнічну зону. Виріб відповідає всім необхідним нормам санітарно-гігієнічної бе..

Комплект «Лежебока» Комплект «Лежебока»
#

₴ 1,752.00

Комплект «ЛЕЖЕБОКА» - для найменших.Оригінально виконані постільні аксесуари, які доповнюють матрац «КОКО-ФАВОРИТ», створюють комфортні умови і для дитини, і для батьків. Простирадло (на резинці) і ковдра з’єднані застібкою «Блискавка». Подушка (38х58 см.) доповнює комплект. *[10] - регламентована висота матраца (см.), (11) - габаритна висота матра..

Матрац пружинний «БАЛУ JUNIOR» Матрац пружинний «БАЛУ JUNIOR»
#

₴ 1,713.00

«БАЛУ Підлітковий» - дитячий пружинний матрац на основі класичного блоку пружин «Вonnell» зменшеної висоти. Настили з матеріалу «Sprut» - гарантія прекрасної повітропроникності. Добавки волокон бавовни і вовни забезпечують ефект «Зима-Літо», тому поверхня матраца завжди буде комфортною.  *[12] - регламентована висота матраца (см.), (1..

Матрац безпружинний «ФАВОРИТ-БІО» JUNIOR Матрац безпружинний «ФАВОРИТ-БІО» JUNIOR
#

₴ 1,128.00

«ФАВОРИТ-БІО» ПідлітковийРодзинка матраца - використання в основному наповнювачі природних луб'яних волокон, які мають дезінфікуючі, бактерицидні і освіжаючі властивості. Волокна конопель - унікальний природний матеріал, про властивості якого відомо з незапам’ятних часів (використані національні технології обробки). Стьобаний чохол з бавовняни..

Матрац пружинний «БАЛУ» Матрац пружинний «БАЛУ»
#

₴ 1,038.00

«БАЛУ» - дитячий пружинний матрац на основі класичного блоку пружин «Вonnell» зменшеної висоти. Настили з матеріалу «Sprut» - гарантія прекрасної повітропроникності. Добавки волокон бавовни і вовни забезпечують ефект «Зима-Літо», тому поверхня матраца завжди буде комфортною.  *[12] - регламентована висота матраца (см.), (16) - габари..

Матрац безпружинний «КОКО-ФАВОРИТ» Матрац безпружинний «КОКО-ФАВОРИТ»
#

₴ 960.00

«КОКО-ФАВОРИТ»Дуже популярний матрац. Основа з листа кокосової латексованої койри, відрізняється пружністю і довговічністю. Додаткові настили нетканого матеріалу «Sprut» забезпечують ідеальну повітропроникність. За рахунок використання волокон вовни і бавовни матрац володіє ефектом «Зима-Літо». Стьобаний чохол з якісних бавовняних тканин підкреслює..

Hit
Матрац безпружинний «КОТОФЕЙ» Матрац безпружинний «КОТОФЕЙ»
#

₴ 669.00

«КОТОФЕЙ»Основа з фірмових матеріалів «Sprut» з домішками унікальних луб’яних волокон сприяє популярності дітячих матраців. Матрац не тільки «дихає», а й захищає дитину від бактеріального впливу. Комбінація з настилом з кокосової койри - забезпечує додаткову пружність виробу. Традиційно для дитячих матраців – стьобаний чохол з бавовняних тканин. * ..

Hit
Матрац безпружинний «ФАВОРИТ-БІО» Матрац безпружинний «ФАВОРИТ-БІО»
#

₴ 633.00

«ФАВОРИТ-БІО»Основна перевага - застосування нетканого матеріалу «Sprut», який забезпечує максимальну ступінь повітропроникності. Родзинка матраца - використання в основному наповнювачі природних луб'яних волокон, що володіють дезінфікуючими, бактерицидними і освіжаючими властивостями. Волокна конопель - унікальний натуральний матеріал, про вл..

Hit
Матрац безпружинний «СМАЙЛИК» Матрац безпружинний «СМАЙЛИК»
#

₴ 375.00

«СМАЙЛИК»Найпопулярніший дитячий матрац «СМАЙЛИК» - лаконічна і проста модель дитячого матраца, яка відповідає всім європейським нормам санітарно-гігієнічної безпеки.Основа з нетканого матеріалу «Sprut» легко пропускає і випаровує вологу, має високий ступінь повітропроникності.  *[5] - регламентована висота матраца (см.) Вага 1кв.м...

Відображено з 1 по 9 з 9 (1 Сторінок)

Серія "БЕЙБІ"

Малюкам дуже важливо бачити щасливі очі батьків і відчувати ласку їх дотиків. А здоровий дитячий сон забезпечать лаконічні повітропронікні матраци, оптимальної жорсткості.

Дотримання вимог екології виробництва і безумовний контроль гігієнічних показників кожного виду матеріалів, вживаних у виробництві дитячих матраців, а потім аналогічна, але комплексна перевірка готових виробів - відображає реальну відповідальність компанії за здоров'я малюків перед їх батьками.

Компанія "ВЕЛАМ" унікальна в Україні ще й тим, що тільки фірмові дитячі матраци (серія "БЕЙБІ") пройшли повну добровільну сертифікацію на відповідність жорстким вимогам безпеки і якості, встановленим європейським співтовариством.